Проблеми при дефіциті калію

Симптоми
Настача калію на початку вегетації рослин підсилює, а потім уповільнює розвиток листя. Пластинки їх стають тонкими, хвилястими, з кучерявим краями. Пізніше на краях листя з’являються сухі темно-бурі або сіруваті плями, внаслідок чого хворобу іноді називають
краелістним некрозом. Потім такі плями виникають в центрі листя і на черешках. Коренеплоди утворюються дрібні, з невеликою кількістю бічних корінців і легко висмикуються з грунту.
Причини
Причинами дефіциту можуть бути: низький природний вміст калію в грунті, недостатня кількість внесених добрив, насиченість сівозміни культурами, в яких використовується вся надземна частина (майже не залишається поживних залишків) – кукурудза на силос, сінокоси. Також дефіцит може розвиватися сильніше на піщаних і органічних ґрунтах.
Добрива при дефіциті калію

NPK 6:12:24+S
Мінеральне добриво з фосфором в доступній формі, сприяє гарному росту кореневої системи і підходить для культур, які особливо потребують калій.

NPK 7:21:21+S+Zn
Оптимальне співвідношення поживних речовин, робить добриво одним з кращих, для основного і припосівного внесення і підходить для більшості сільськогосподарських культур.

NPK 8:15:15+Ca+S
Комплексне гранульоване добриво, яке призначене для живлення більшості сільськогосподарських культур і підходить як для основного, так і для припосівного внесення.

NPK 6:24:12+S+ME
Добриво добре підходить для основного і припосівного внесення, забезпечує хороший старт сільськогосподарських культур і живить їх на ранніх і середніх стадіях розвитку.

NutriVeg NPK 10:10:20
Добриво з максимально доступним фосфором, високим вмістом сірки і мікроелементами, забезпечує хороший старт і розвиток рослин, відмінно підходить під овочеві культури.
Дефіцит інших елементів живлення цукрових буряків
Кожен елемент важливий для живлення і розвитку рослин. Виберіть елемент нижче, щоб дізнатися більше про симптоми його дефіциту і його ролі у виробництві цукрових буряків.